Drony

Zachyťte svět z nové perspektivy - naše videoprodukce s drony vás posune výš.

Vítejte ve světě, kde se vaše videa dostávají do nových výšin. Jsme videoprodukční společnost, která vám přináší inovativní možnost přidat dron na natáčení a otevřít tak bránu k nekonečným vizuálním možnostem.

S naším týmem zkušených pilotů dronů a kreativních vizuálních umělců vám umožňujeme dosáhnout úchvatných záběrů z nebeských výšin. Od vzdušných panoramat a pohlcujících pohledů na krajinu až po dynamické sledovací záběry akčních scén, naše videoprodukce s drony přináší vašim projektům novou dimenzi.

Drony přináší svobodu pohybu, která dříve byla neuvěřitelně obtížná a drahá. Teď je možné snadno a efektivně zachytit každý detail, každý okamžik a každý úhel, který si přejete. Bez ohledu na to, zda natáčíte reklamu, filmovou scénu, dokument nebo událost, naše videoprodukce s drony přináší novou perspektivu a emocionální sílu vašim projektům.

Připravte se na vzlet a objevte svět, jak jste ho ještě nikdy neviděli. Jsme tady, abychom vám pomohli překonat hranice a dosáhnout ohromujících výsledků. S naší videoprodukcí s drony se vaše příběhy stanou vzdušnými a nezapomenutelnými.

Služby

Natočíme pro vás....

Připravíme a zrealizujeme natáčení včetně techniky

Nemusíte se o nic starat, řeknete nám co chcete natočit, pošlete scénář, domluvíme si rozsah, cenu a následně vše natočíme s profesionální technikou.

Kompletní střih videa dle předem dohodnutého scénáře

Video nastříháme dle dohodnutého scénáře s použitím záběrů, které jsme spolu natočili. Následně s vámi vše projdeme a schválíme.

Postprodukce a dobarvení videa k vaší spokojenosti

Posledním krokem je dobarvení a postprodukce, kde náš grafický tým vytvoří zcela profesionální video, které předčí vaše představy.

Kontakt

Kontaktujte nás a pojďme spolu vytvořit něco jedinečného...

Lukáš Kahoun

IČ: 87539110
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona

© Kweek.cz 2024. Všechna práva vyhrazena.