Váš projekt

Vytváříme jakékoliv projekty zcela na míru. Vše s vámi probereme a domluvíme se na spolupráci.

Vaše fantazie... místo, kde se tvoří každý okamžik plný emocí a kouzla. Jsme videoprodukční společnost, která se specializuje na zachycení těchto jedinečných momentů a přeměnu jejich energie do věčných paměťových stop.

S naším týmem vášnivých tvůrců a technických expertů vám přinášíme nejen profesionální natáčení, ale i schopnost zprostředkovat autenticitu, vášeň a sílu každého projektu přímo do vašich srdcí. Bez ohledu na to, zda se jedná o koncert, divadelní představení, taneční show nebo jiný živý event, naše kamera odhaluje každý detail, každý pohyb a každý výraz, který vás vtáhne do děje a nechá vás prožít tu vzrušující atmosféru znovu a znovu.

S naším uměleckým okem a technickým mistrovstvím vytváříme videa, která nejen dokumentují, ale i přenášejí jedinečnost a krásu každého vystoupení. Ať už potřebujete video pro osobní potěšení, pro propagaci nebo pro zaznamenání historického okamžiku, jsme tu, abychom vám pomohli vyjádřit vaše umění a sdílet ho se světem.

Připravte se na nezapomenutelnou cestu do světa živých vystoupení a divadelního umění prostřednictvím naší videoprodukce. Jsme tady, abychom vás inspirovali, dojali a přenesli vás přímo do srdce každého projektu i akce.

Služby

Natočíme pro vás....

Připravíme a zrealizujeme natáčení včetně techniky

Nemusíte se o nic starat, řeknete nám co chcete natočit, pošlete scénář, domluvíme si rozsah, cenu a následně vše natočíme s profesionální technikou.

Kompletní střih videa dle předem dohodnutého scénáře

Video nastříháme dle dohodnutého scénáře s použitím záběrů, které jsme spolu natočili. Následně s vámi vše projdeme a schválíme.

Postprodukce a dobarvení videa k vaší spokojenosti

Posledním krokem je dobarvení a postprodukce, kde náš grafický tým vytvoří zcela profesionální video, které předčí vaše představy.

Realizovaná produkce

Naše práce to řekne za nás...

Kontakt

Kontaktujte nás a pojďme spolu vytvořit něco jedinečného...

Lukáš Kahoun

IČ: 87539110
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona

© Kweek.cz 2024. Všechna práva vyhrazena.